MOORA  - jedna rzecz, a ubiera

Moora to nowoczesna biżuteria, która została zaprojektowana dla kobiet oraz mężczyzn pragnących podkreślić swój charakter i oryginalność. Wszystkie produkty ze skóry oraz siatki stalowej wykonane są ręcznie.

W naszej ofercie znajdziecie antyalergiczną biżuterię ze stali w kolorze srebra, złota oraz czarnym. Ogromnym atutem jest to, że nasze pierścionki, bransoletki, kolczyki, naszyjniki i łańcuszki mogą nosić również osoby o wrażliwej i delikatnej skórze.

Biżuteria ze stali chirurgicznej jest idealna dla osób uczulonych na nikiel, jak i złoto czy srebro, ponieważ nie uczula, a jest równie wyjątkowa! Co więcej, nie czernieje i nie reaguje z wodą. Stal jest bardzo trwałym tworzywem, odpornym na ścieranie czy na odkształcenia i jest tańszym odpowiednikiem złota, czy srebra.

Nowością w naszym sklepie jest czarna biżuteria, która sprawdzi się jako elegancki dodatek na co dzień i nie tylko dla wielu fanów oryginalnej biżuterii. To m.in. czarne obrączki, pierścionki, gniecione kolczyki czy komplety z bransoletką. 

Naszym bestsellerem są skórzane bransolety i naszyjniki ze stalowymi dodatkami oraz eleganckie łańcuszki do okularów, które są hitem od wakacji 2021 roku.

Oferowana przez nas biżuteria łączy nowoczesną formę z elegancją i wyrafinowaniem. Na każdej biżuterii znajduje się nasze niewielkie logo, oraz istnieje możliwość wykonania własnego napisu, graweru w wybranych modelach. W tym celu prosimy o kontakt mailowy bądź na Facebooku. 

Wasze zamówienia pakujemy w eleganckie opakowania, które można od razu wręczyć jako prezent bliskiej osobie. Realizujemy również zamówienia z wysyłką na adres osoby, która ma otrzymać prezent wraz z indywidualnymi życzeniami.

Lubimy biżuterię prostą, minimalistyczną i awangardową, bo przecież piękno tkwi w prostocie prawda? :)

Produkt dodany do listy życzeń