Płatności

Dostępne formy płatności:

  • Przelew on-line / karta płatnicza – bezpieczny i szybki przelew elektroniczny za pomocą systemu przelewy24. Po potwierdzeniu zamówienia zostaną Państwo przekierowani na stronę wcześniej wybranego banku w celu dokonania płatności elektronicznej. Wpłaty księgowane są w ciągu kilkunastu minut. Za płatność kartą kredytową nie pobieramy żadnych prowizji.
  • Zwykły przelew bankowy – opcja ta pozwala na dokonanie zwykłego przelewu bankowego z pominięciem systemu przelewy24. W potwierdzeniu zamówienia zawarte są dane do przelewu, które należy przepisać na formularz przelewu w swoim banku.
  • Za pobraniem (płatność przy odbiorze) – możliwość zapłaty gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki.
  • PayPal płatności elektroniczne

Jak szybko księgowane są wpłaty na koncie sklepu?

Czas księgowania zależy od wybranej formy płatności. W przypadku przelewu bankowego wpłaty księgowane zgodnie z harmonogramem sesji elixir. Aby przyspieszyć realizację zamówienia, prosimy o wysłanie potwierdzenia przelewu na kontakt@moora.pl

Dane do przelewu

W przypadku wyboru opcji Przelew bankowy lub nieudanej próby zapłaty inną wybraną formą płatności, wpłat można dokonywać na podane niżej konto:

Numer konta: 52 1020 3088 0000 8702 0084 5362 (PKO BP)
JASPIS Rafał Wojciechowski
ul. Rynek 14, 64-100 Leszno
w tytule: numer zamówienia

Product added to wishlist

The best effect you will get if you remove text and put background image

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce